Yenibosna Nakliye

Yenibosna nakliye ihtiyacınıza göre fiyat belirlenmektedir. İster tek parça eşya, isterse daire için taşımacılık hizmeti alın. Eşya sayınıza göre fiyat belirlenmektedir. Ayrıca eşyalarınız miktarına göre, araçlarımız mevcuttur. Fazla eşyası olanlar için, büyük kamyonetlerimiz mevcuttur.

Yenibosna Nakliye Çözümlerimiz

Yenibosna nakliye hizmeti için bizlere sormuş olduğunuz sorular ve cevapları yazımızın devamında bulabilirsiniz…

  • Paketleme yapmak için koli bulamıyorum? Çok fazla eşyam var, sizin paketleme hizmetiniz var mı?

Tüm eşyalarınız, ayrı ayrı koliler ile dikkatli bir şekilde paketleme işlemini gerçekleştiriyoruz. Paketleme konusunda eğitim almış, iş arkadaşlarımız ile bu işlem çok basit ve hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir.

Ayrıca kırılacak eşyalarınızı özenli bir şekilde, yerleştiriyoruz. Bunun için ayrı hassasiyet ile bu işlemi gerçekleştiriyoruz.

  • Koltuklarım taşınma esnasında herhangi bir deforme olur mu?

Koltuklarınızı taşımadan önce balonlu poşetle veya battaniye ile sarıp koruma altına alıyoruz. Bu sayede koltuklarınız kapı aralarından ve merdiven boşluklarından geçerken oluşabilecek herhangi bir hasarın da önüne geçmiş oluyoruz.

yenibosna nakliye

Yenibosna’dan Hangi İlçelere Hizmetiniz Var?

Yenibosna’dan aşağıdaki yazmış olduğumuz tüm ilçere hizmet sağlamaktayız.

Beylikdüzü, Bakırköy, Avcılar, Başakşehir, Silivri, Küçükçekmece, Kadıköy, Esenyurt, Büyükçekmece, Çatalca, Hadımköy, Bağcılar, Kartal, Adalar, Beşiktaş, Bostancı, Üsküdar, Ümraniye, Tuzla, Ataşehir, Şişli, Beyoğlu, Kağıthane, Beykoz ve İstanbul da bulunan tüm semtlere hizmet alabilirsiniz.

Ayrıca Yenibosna nakliye hizmetini İstanbul dışına taşınmak için de kullanabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Arayın