Mecidiyeköy Nakliye

%50 indirimli Mecidiyeköy nakliye hizmetlerini kış ayları boyunca firmamızdan alabilirsiniz. Kısa süre için geçerli kampanyamız hakkında detaylı bilgi edinmek için arayabilirsiniz.

Mecidiyeköy nakliye işlemi sırasında, aklınıza takılan tüm soru işaretlerini gideriyoruz. Merak ettiğiniz her şey yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Müşteri Temsilcimize Sorduğunuz Sorulardan Bazıları;

  • Çamaşır makinam ve buzdolabım çizilir mi?

Buzdolabı, çamaşır makinası ve diğer eşyalarınızı korumak için battaniye ile sarıp önlem çizilmesini önlüyoruz. Nakliye esnasında oluşabilecek herhangi bir olumsuz durumu, engellemiş oluyoruz. Mecidiyeköy nakliye birimimiz de .alışan tüm ekibimiz taşımacılık konusunda eğitim almış personellerden oluşmaktadır.

  • Çamaşır makinasının kurulumunu yapıyor musunuz?

Çamaşır makinanızın nakliyesini gerçekleştirip, istediğiniz yerde kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

  • Bardak, tabak, vazo gibi kırılacak hassas eşyalarını paketlememiz gerekir mi?

Bardak, tabak gibi kırılması yüksek hassas eşyalarınız özel olarak ve detaylı bir koruma ile paketliyoruz. Bu konuda eğitimli ve titiz davranan personellerimiz tüm bu paketleme işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bunun içim sizin ekstra herhangi bir şeyler yapmanıza gerek kalmaz.

  • Dolap taşımasını nasıl gerçekleştiriyorsunuz? Kurulumunu yapıyor musunuz?

Dolabınızın hasar almaması için ilke önce de-monte şekline getiriyoruz. Bu sayede dolabınız taşınması daha rahat gerçekleşiyor. De-monte durumuna getirilen dolabınızı, istediğiniz odaya kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Tüm bu işlemini marangoz ustamız ile, kusursuz bir şekilde yapılmaktadır.

  • Tek parça eşyam var, taşınmasını gerçekleştirebilir misiniz?

Mecidiyeköy nakliye hizmetimiz de tek parça eşya taşıma hizmetimiz de bulunmaktadır. Eşya adedinize bakılmaksızın, aynı hassasiyet ve özen ile nakliyesini gerçekleştiriyoruz. Tek parça işlemimiz ile ilgili en fazla soru Üniversite öğrencileri ve bekarlardan gelmektedir. Biz de severek hem fiyat konusunda hem de hizmet konusunda yardımcı olmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Acil Mecidiyeköy Nakliye Hizmeti

Aynı günde bizi arayıp, teklif alıp nakliye işleminizi gerçekleştirebiliriz. Araç sayımızın ve çalışanlarımızın sayısının fazla olması nedeni ile Mecidiyeköy nakliye işlemlerinizi anında çözüme kavuşturabiliyoruz.

Bünyemizde kamyon, küçük kamyon, tır, 10 teker gibi araçlar bulunmaktadır. Siz de Mecidiyeköy nakliye hizmetimiz ile ilgili bilgi almak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Aklınıza taklan her şeyi müşteri temsilcimize yöneltebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Arayın