İstanbul Ankara Nakliye

İstanbul Ankara nakliye hizmetini, en ucuz fiyatlar ile sizlere sunuyoruz. Kuruluşumuzun 16. yılına özel, ekstra indirimli fiyatlar vermekteyiz. Varlı Nakliyat güvencesi ile, aynı günde şehirler arası nakliye işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul Ankara nakliye ile ilgili, tüm hizmetleri karşılamaktayız. Evden eve nakliyenin yanı sıra, ofis büro taşımacılığı, hastahane taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı gibi hizmetler vermekteyiz. Tüm nakliye hizmetlerini, sigortalı bir şekilde şirketimiz ile gerçekleştirebilirsiniz.

Firmamız İstanbul’dan, tüm illere nakliye hizmeti vermektedir. Haftanın 7 günü, şehirler arası nakliye hizmeti vermekteyiz. Randevu ve bilgi almak için, bizimle çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Ankara Nakliye Firmaları

İstanbul Ankara nakliye firmaları ararken, birden fazla firma ile karşılaşabilirsiniz. Bu firmalar arasından tercih etmeden önce, dikkat etmeniz gereken hususlar vardır.

Sigortalı nakliye yaptıklarını sormanız ve alacağınız cevap, nakliye firması tercihiniz de en önemli etken olmalıdır. Sigortalı bir şekilde taşımacılık yapan firmalar, yolda eşyanızın hasar alması durumunda bu hasarı raporlayarak sigorta firmasına iletir. Ayrıca, zararınızı sigorta firmasından temin etmenizi sağlar.

İstanbul Ankara nakliye firması seçerken, dikkat etmeniz gereken diğer etken ise; kaç yıldır aktif olarak nakliye sektöründe hizmet verdiklerini öğrenmek olmalıdır. Firmamız 2005 yılından itibaren aktif ve kesintisiz olarak, şehir içi ve şehirler arası nakliye hizmeti vermektedir.

Ekibimizin sizlere sunduğu kusursuz evden eve nakliyat hizmet içeriğinde, asansörlü nakliyat ve paketleme hizmetimiz bulunmaktadır. Asansörlü sistem ile nakliyat aracına yükleme ve nakliyat aracından yeni adrese ulaşana kadar, güvenli bir şekilde taşıma da yer alır. Ayrıca yeni adrese kadar, eşyaların asansörlü hizmetle veya çalışanlarımızla taşınmasını sağlamaktayız. Paketlerin açılarak yeni yerlerine montajı, yerleştirilmesi hizmeti detayları da yer almaktadır.

Bizi tercih ettiğiniz için, asla pişman olmayacağınıza şimdiden emin olabilirsiniz.

Paketleme Hizmeti

İstanbul Ankara arası nakliye de, paketleme işlemi en fazla dikkat edilmesi ve özenle yapılması gereken bir işlemdir.

Nakliyenin gerçekleşeceği kilometrenin fazla olması nedeni ile ,özenle paketlenmektedir. Yolların tümsek, çukur, bozuk olmasında ötürü eşyalarınızın paketlenmesi iyi yapılmalıdır. İyi paketlenmesi yapılmayan eşyalarınız, zarar görmesi olası bir durumdur.

Varlı Nakliyat olarak, bu durumun bilinci ve hassasiyeti ile paketleme konusunda son derece hassas çalışmaktayız. Eşyalarınızı cinsine göre, paketleme işlemini gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda da, paketleme yaptığımız her bir koliye, kutuya, pakete içerisinde yer alan eşya hakkında kısa kısa açıklamalar yapmaktayız.

Her aşamada, tedbiri bırakmadan hizmet sağlamaktayız. Sağlıklı bir taşınma sürecini bütçeniz zarar görmeden, firmamız güvencesi ile alabilirsiniz. Yılın her günü uygun İstanbul Ankara nakliyat fiyatlandırması ile, müşterisinin cebini de düşünen şehirler arası nakliyat için bize ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Arayın