Halkalı Evden Eve Nakliyat

Halkalı evden eve nakliyat hizmeti vermekte olan şirketimiz, taşımacılık ile ilgili tüm belgelere sahiptir. Yasal adresinde hizmet vermekte olan şirketimiz, tüm nakliye hizmetlerini sigortalı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Firmamızdan taşımacılık hizmeti almanız için, eşyalarınızın miktarının herhangi bir önemi yoktur. Eşyanızın miktarı az bile olsa, sizlere kaliteli ve sigortalı taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Bunun nedeni ise, şirketimizin tüm taşımacılığa uygun araçlara sahip olmasıdır. Miktarı az eşyanız için de, özel nakliye araçlarımız mevcuttur.

Halkalı Nakliyat Firması Seçerken Sorulması Gerekenler

Halkalı evde eve nakliyat hizmeti alacağınız firmaya seçerken, yetkilisine muhakkak bazı soruları sormalısınız. Bu sayede konforlu bir nakliye süreci yaşayabilirsiniz. Yasal adresiniz neresidir? Taşımacılık ile ilgili belgelere sahip misiniz? Sigortalı nakliye yapıyor musunuz?

Bu sorular karşısında bile çelişkili ifadeler kullanarak cevap veren firmaları, elemeniz gerekmektedir. Profesyonel nakliyat hizmeti, alabilmeniz için oldukça önemlidir.

Halklı evden eve nakliyat
Halkalı evden eve nakliyat

Halkalı Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Sizlere sunduğumuz, Halkalı evden eve nakliyat hizmeti aşamalarını ve hizmetleri kısaca ele alalım. Bu sayede sektörde ne denli titiz ve planlı bir çalışma yürütüyor olduğumuza dair, daha net bir fikir edinmiş olursunuz.

  • Ücretsiz ekspertiz aşaması: Bizimle iletişime geçtiğiniz zaman, sizlere fiyat teklifi sunabilmemiz için, eşyalarınızın yoğunluğuna dair bilgi edinmemiz gerekiyor. İşte ücretsiz ekspertiz aşaması, tam olarak bu süreç oluyor. Bizlere hizmet telefonlarımız üzerinden bilgi verebilirsiniz. Belirli bir tarih vererek, personellerimizin adresinize kadar gelip bir ön analiz yapmasını da sağlayabilirsiniz. Böylece, sizlere daha net bir fiyat teklifi sunmuş olacağız.
  • Eşyaların paketlenmesi süreci: Halkalı evden eve nakliyat fiyatı teklifimizi kabul etmeniz durumunda, artık eşyalarınızın taşınmaya hazır bir hale getirilmesi süreci başlar. Anlaşma sağladığımız bir tarihte geliriz. Eşyalarınızı yapısal özellikleri doğrultusunda sınıflandırırız. Doğru malzeme kullanımı ile, paketleme işlemini gerçekleştiririz. Yapısal özelliklerine göre sınıflandırılan eşyalarınızın, paketleme işlemi yapılır. Eşyalarınız, artık tam anlamı ile güvenli bir şekilde, nakliyat aracına yüklenmek için hazır hale gelmiş olur.
  • Eşyaların nakliyat aracına yüklenmesi: Personellerimiz, tıpkı eşyalarınızın paketlenmesi sürecinde titiz olduğu gibi, eşyalarınızın taşınması aşamasında da oldukça hassas davranır. Ayrıca söz konusu binanın kaçıncı katta olduğu ve konumuna bağlı olarak asansörlü sistem kullanabilmekteyiz. Bu sayede taşıma işlemi çok daha az iş gücü ile gerçekleştirilmektedir. Bu sayede, çok daha güvenli ve çok daha hızlı bir şekilde, nakliye sürecini tamamlarız. Eğer eşyaların indirileceği ya da eşyaların çıkartılacağı yeni dairenizin bulunduğu kat, yüksek bir kat ise asansörlü sistem büyük kolaylık sağlar.
  • Halkalı evden eve nakliyat süreci: Eşyalarınızın tamamen güvenli bir şekilde yüklendiğinden emin olduğumuzda; nakliyat aracının hareket etmesine izin veririz. Yeni adrese kadar eşyalarınız, ulaştırılmak üzere yola çıkmış olur. Eşyaların taşınacağı yeni adresiniz; Halkalı sınırlarında bir adres olabileceği gibi, İstanbul genelinde bir adreste olabilir. Firmamız tüm eşyalarınızı, sorunsuz bir şekilde yeni ev adresinize kadar ulaştırır.

Sonuç olarak; hizmet süreci tamamen hassas ve profesyonel bir şekilde yönetilmektedir.

Halkalı evden eve nakliyat çözümleri için, hemen bizleri arayabilirsiniz. Merkez şubemize, yakın konumundan dolayı, anında nakliyat hizmeti de sunmaktayız.

Call Now ButtonHemen Arayın