Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat şirketleri arasında öncü konumda yer almaktayız. Sektörün de lider olmak için disiplinli bir şekilde çalışmaktayız. Firma olarak önceliğimiz; Nakliyat hizmetimiz sırasında, kayıp veya zayiatın oluşmamasını sağlamaktır. Bunu sağlamak için en modern donanımı, deneyimli personelimizin hizmet sunumu ile sizlere ulaştırırız.

Nakliye ile ilgili tüm hizmetleri biz yapıyoruz. Eşyalarınızı özenli bir şekilde paketleyip kolilere yerleştiriyoruz. Yeni evinizde ise, kolileri açıp istediğiniz yere eşyalarınızı yerleştiriyoruz.

Taşınacak eşyanın niteliği ve miktarı ne olursa olsun, en detaylı projeleri uygulamaktayız. Sizlere çözüm sunmaktayız.

Ataşehir evden eve nakliyat
Ataşehir evden eve nakliyat

Tabii bu noktada en önemli husus, eşyaların daireden araca kadar taşınması noktası olmaktadır. Zira zaten Ataşehir nakliyat araçlarımız, eşyaların zarar görmemesi için özel olarak tasarlanmıştır. Kapalı kasa korunaklı araçlar ile taşımacılık yapmaktayız.

Güvenilir Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Firmamız taşımacılık ile ilgili tüm belgelere sahiptir. Yılların vermiş olduğu, deneyim ile hizmet vermekteyiz. Tüm nakliye hizmetlerimiz, sigorta kapsamındadır. Güvenilir taşımacılık ile, oluşabilecek hasarların, önceden emniyetini alarak hizmet vermekteyiz.

Ataşehir evden eve nakliyat firması olarak dilerseniz, sizin için tüm eşyalarınızın de-montaj işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Paketlemelerinin yapıyoruz. Ayrıca varış noktasında eşyalarınızı monte ederek, eşyalarınızı yerlerine yerleştiriyoruz. Bu durumda sizin tek yapmanız gereken özel eşyalarınızı ayırmak oluyor.

Yasa gereğince nakliyat firmaları, menkul kıymet ve ziynet eşyalarını taşıyamazlar. Bu gibi özel eşyalarınızı kendiniz taşımalısınız. Kişisel bakım eşyalarınız gibi unsurları, isteseniz kendiniz de paketlemesini yapabilirsiniz. Bunun dışında kalan hiçbir eşyaya, dokunmanız gerekmeyecektir.

Ayrıca günümüz modern teknolojisinde, eşyalarınızı merdivenlerden de indirmek zorunda değiliz. Modern taşımacılık yöntemlerini, sizin için kullanabiliyoruz. Ataşehir evden eve nakliyat hizmetlerimiz hakkında sormak istedikleriniz için, firmamız ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Ataşehir Nakliyat

Ataşehir nakliyat olarak, gelişen teknoloji ve firma prensibimiz ile müşteri memnuniyeti öncelik sebebimizdir. Firmamız, bu hedef doğrultusun da hizmetini devam ettirmektedir.

Ataşehir Nakliyat

Sizlerinde takdirini kazanan firmamız, 2005 yılından beri kesintisiz bir şekilde, nakliyat sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir.
Ataşehir nakliyat firması olarak, tüm hizmetlerimiz sigortalıdır. Firmamız taşımacılık ile ilgili, tüm yasal belgelere sahiptir.

Siz de Ataşehir evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile ilgili bilgi ve fiyat teklifi almak için, hemen bizi arayabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Arayın